Podmínky registrace

Účet

1.1 Každý hráč smí vlastnit jen jeden herní účet. Majitelem účtu je vlastník e-mailu, na který je herní účet registrován.
1.2 Na serveru Rivalove.cz platí zákony ČR, proto jejich porušení povede nejen ke zrušení účtu, ale také k informování policie ČR.
1.3 Herní účet je bez výslovného souhlasu poskytovatele nepřenosný, předání hesla jinému uživateli je porušení pravidel a může vést až ke zrušení účtu.
1.4 Služby, které poskytovatel Rivalove.cz nabízí, jsou určeny výhradně pro zábavu. Jakékoli použití za účelem výdělku nebo pro komerční účely je zakázáno.

Nevhodné chování

2.1 Urážení, nadávky a jiné nevhodné chování na jakémkoli místě ve hře (jména, zprávy, profil atd.) budou potrestány.
2.2 Zákaz vyhrazování se vůči určitým skupinám (zejména národnostním) kdekoliv ve hře.
2.3 Jakékoli reklamy, spam a řetězové dopisy jsou zakázané.
2.4 Je zakázáno využívat chyb ve hře a používání jakýhkoliv externích programů, či skriptů upravující vlastnosti hry mimo rámec pravidel.
2.5 Veškerá komunikace musí být v češtině nebo slovenštině.

Všeobecné obchodní podmínky

3.1 Poskytovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez udání důvodu manipulovat s herními účty, mazat herní účty a měnit pravidla hry i podmínky registrace.
3.2 Poskytovatel nezodpovídá za funkčnost webu, osobní údaje jednotlivých hráčů, ani za škody které vyplývají z porušení povinností ze stran uživatele.
3.3 Potvrzením podmínek registrace souhlasí uživatel se zasíláním zpráv na e-mail, uvedený v registračním formuláři, za účelem např. informování hráče o novinkách ve hře.