Jak porozumět ženám, dostat se jim pod sukni a být ideálním partnerem?

Kod:
E-Mail:

1) Zašlete sms ve tvaru "PM POROZUMET" na tel. cislo "9033399"

2) Vyčkejte několik sekund až minut na příchozí kod

3) Zadejte kod do formuláře výše spolu s emailem v případě že bychom potřebovali vyřešit nějaký problém

4) Přečtěte si několik rad které vám pomůžou porozumět ženám a být úspěšným mužem


Pro ČR (v síti o2, T-Mobile a Vodafone) na číslo 9033399 Cena SMS je 99,00 Kč s DPH

Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: tenisakb@seznam.cz.
Zašlete sms ve tvaru "PM POROZUMET" na číslo: 9033399
Pokud chcete porozumět ženám a být ideálním partnerem pro ženy - CENA ZA SMS JE 99,-Kč
Přestože na téma mužů versus žen už každý s někým určitě mluvil, a přestože prověřovací zkoušku představuje sám život, lidé jakoby se v ničem nepoučili a obě pohlaví mezi sebou neustále válčí. Přitom klíč k úspěchu je v každém z nás: je jím snaha o pochopení a tolerance.

Jakýsi návod vám přináší tato brožurka. Zajisté si řeknete, že nelze na několika stránkách postřehnout celou problematiku, kterou se lidstvo zabývá prakticky už odnepaměti. Máte pravdu, jenže následující text by vám rád jen osvětlil některá témata a dal vám určité rady, které se vám budou hodit v situacích, které zažíváte ne-li každý den, tak hodně často za svůj život.

Brožura je určena přednostně mužům, kterým by měla pomoci pochopit ženské chování, poradit jak na ženu např. při svádění a daší. Vysvětlí vám některá ženská gesta a zásady a nevyhne se ani tématu sex. Zde vám odpoví na otázku, kdy je ta nejvhodnější doba na sex a jak se chovat při prvním sexu, ať už se to týká dívek, které v životě sex neměly, nebo zkušených žen. Před sexem v pořadí je zpravidla polibek, a i zde se vám rady této brožurky jistě budou hodit. V neposlední řadě vám poradí jak o sebe pečovat, abyste ženu zaujali, a že není přímo nutné být metrosexuál, aby se za vámi žena otočila.

A proč by jste si coby muž měl následující řádky přečíst? Věřte, že i když vás třeba některé informace a rady, o kterých se zde dočtete nepotěší, budou se vám v popsaných situacích určitě hodit, a vaše partnerky je jistě ocení – a to je hezká odměna, nemyslíte?
V případě potíží kontaktujte technickou podporu na emailu porozumeni@rivalove.cz

Kniha se vám do počítače stáhne ve formátu PDF, tato brožura se vám stáhne pouze jednou! Pro opětovné zaslání knihy prosím napište zprávu na technickou podporu přímo s kodem který vám přišel smskou.
Cena sms je 99,-Kč včetně DPH a rozsah knihy je 9 stran poutavého a poučného čtení!
MTM2ZDI