REALIZUJTE SVÉ ZÁJMY EFEKTIVNĚ, MODERNĚ A INTERAKTIVNĚ

     V současné době se na českém internetovém poli dostává do povědomí nový zábavný projekt sociálního typu, který také nabízí integraci do běžného života a velmi blízce je s ním spjat. Projekt Rivalove.cz je založen na souřadnicovém systému, tudíž registrací účastníků projektu jsou tito sdružováni do virtuálních oblastí, dle skutečného místa pobytu. Běžný život je tak přenášen do počítačové podoby, která je pro široké spektrum populace přirozenější variantou interpersonální komunikace. Projekt Rivalove.cz se svojí povahou velmi blíží populární síti Facebook, ať už možností sdílení informací na „zdi“ nebo formou nastavení profilu a komplexním zabezpečením. Vyzkoušejte novinku na českém internetu, takzvaný virtuální život a zapojte se do nové, dynamicky se rozvíjející komunity.

     Sociálně velmi silný projekt Rivalove.cz umožňuje detailní a individuální nastavení každého projektu všech zúčastněných. Počínaje výběrem vzhledu postavy, přes formu získávání zkušeností a seberealizace ve virtuálním světě, až po možnost stavby budov na přidělených pozemcích. Samostatnou velkou kapitolou je rozvoj finanční infrastruktury prostřednictvím uskutečňování obchodních aktivit či kupříkladu nákup rozličných předmětů. Jádro projektu Rivalove.cz je vyladěno k co nejvěrohodnějšímu modelu skutečnosti, tudíž je možný i neproduktivní a degradující postup každého hráče nebo naopak prosperita. Součástí systému je i kriminální model, díky kterému se kdokoliv ve hře může stát obětí či pachatelem trestného činu. Každá akce vyvolává stejně silnou reakci. Jedná se o individuální nastavení účastníků projektu.

     Rivalove.cz - vyzkoušejte nový unikátní projekt na českém internetu na vlastní kůži. Utvořte si vlastní originální názor, realizujte své schopnosti v moderním interaktivním světě, komunikujte s lidmi stejného zaměření - staňte se součástí.

Datum: 16.6.2011
NzRiM